2024-04-29@15:26:25 GMT
۱۱۸۰۰ نتیجه - (۰.۰۴۳ ثانیه)
جدیدترینهای «نفرات برتر»:
بیشتر بخوانید: اخبار اقتصادی روز در یوتیوب
در پایان روز ششم رقابتهای قهرمانی کشور، نفرات برتر رده سنی نوجوانان دختران مشخص شدند. به اشتراک بگذارید: https://tn.ai/3075612 درباره ما ارتباط با ما آرشیو اخبار ؛ جدیدترین اخبار لحظه به لحظه امروز پیوندها بازار پربینندهترین اخبار قیمت ارز و طلا لیگ ایران و جهان ما را دنبال کنید: RSS تلگرام اینستاگرام توییتر آپارات سروش آیگپ گپ بله روبیکا ایتا All Content by Tasnim News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.
در پایان مسابقات کشتی فرنگی جام تختی نفرات برتر مشخص شدند و ایران نیز در رده نخست قرار گرفت. به گزارش زیسان» به نقل از تسنیم چهل و چهارمین دوره رقابتهای بین المللی کشتی فرنگی جام تختی روزهای ۶ و ۷ اردیبهشت ماه با حضور کشتی گیرانی از کشورمان و تیمهای ارمنستان، سوریه و عراق در سالن شهرک نفت اهواز برگزار شد. اسامی نفرات برتر مسابقات جام تختی ۵۵ کیلوگرم: ۱- محمد حسینوند پناهی ۲- حسین بیژنی ۳- رامین احمدی و کیانوش شمشیری ۵- مهدی احدی زناب و پیام احمدی ۷- سعید اسماعیلی ۸- نورایر هاخویان (ارمنستان) ۹- محمدپویا اسدی (کرمان) ۱۰- مهدی کمالی ۶۰ کیلوگرم: ۱- پویا ناصرپور ۲- سجاد عباس پور ۳- علی احمدی وفا و علی نوربخش...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای خراسان شمالی؛ فرهاد قلیزاده گفت: مسابقات والیبال ساحلی با حضور ۲۱ تیم در دو رده نوجوانان و بزرگسالان به میزبانی زمینهای ساحلی شهربازی بجنورد برگزار شد.در این مسابقات تیمهایی از مازندران و گلستان و خراسان رضوی هم حضور داشتند.وی افزود: بعد از ۴۰ دیدار، در رده سنی نوجوانان تیم دانش و توپ قهرمان شد، تیم سم سم شیروان نائب قهرمان و تیمهای کالای ورزشی فیفا و تابلوسازی نوین به صورت مشترک جایگاه سوم را کسب کردند.قلی زاده گفت: در رده سنی آزاد تیم ادویه بیژه شیروان مقام اول، تیم لوازم ورزشی خطیب مقام دوم و تیمهای شرکت نیکان و بوبک باقری جایگاه سوم مشترک را کسب کردند. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مازندران، دومین دوره مسابقات تنیس روی میز پیشکسوتان کشور در استان مازندران و شهرستان تنکابن برگزار شد. این مسابقات به مناسبت چهل و سومین سالگرد شهادت امیر سرلشکرخلبان شهید علی اکبر شیرودی و کنگره ۱۰ هزار و چهارصد شهید استان مازندران در شهرستان تنکابن برگزار شد.مسابقات پیشکسوتان کشور با حضور ورزشکاران سراسر کشور به همت هیات تنیس روی میز شهرستان تنکابن برگزار شد.در پایان این مسابقات بابک نوروزی از مازندران به مقام قهرمانی دست یافت و بیگلری از اذربایجان شرقی نائب قهرمان شد. کاظم جنگی و عباد غفارنیا نیز مشترکا مقام سوم را از آن خود کردند.در پایان با حضور مسئولان استانی و شهرستانی به نفرات برتر حکم و جوایز اهدا شد.
مسابقات تنیس روی میز پیشکسوتان کشور با حضور ورزشکاران سراسر کشور به همت هیات تنیس روی میز تنکابن در سالن ورزشی شهید شیرود بزرگی برگزار شد و در پایان با قهرمانی بابک نوروزی از مازندران به پایان رسید.بیگلری از آذربایجان شرقی نایب قهرمان شد و کاظم جنگی و عباد غفارنیا نیز مشترکا مقام سوم را از آن خود کردند.این مسابقات به مناسبت چهل و سومین سالگرد شهادت امیر سرلشکر خلبان، شهید علی اکبر شیرودی و کنگره ۱۰ هزار و ۴۰۰ شهید استان مازندران برگزار شد.آئین اهدای جوایز و احکام نفرات برتر با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد. باشگاه خبرنگاران جوان مازندران ساری
به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، چهل و چهارمین دوره رقابتهای بین المللی کشتی فرنگی جام تختی روزهای 6 و 7 اردیبهشت ماه با حضور کشتی گیرانی از کشورمان و تیمهای ارمنستان، سوریه و عراق در سالن شهرک نفت اهواز برگزار شد. اسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است:55 کیلوگرم: 1- محمد حسینوند پناهی 2- حسین بیژنی 3- رامین احمدی و کیانوش شمشیری 5- مهدی احدی زناب و پیام احمدی 7- سعید اسماعیلی 8- نورایر هاخویان (ارمنستان) 9- محمدپویا اسدی (کرمان) 10- مهدی کمالی60 کیلوگرم: 1- پویا ناصرپور 2- سجاد عباس پور 3- علی احمدی وفا و علی نوربخش 5- محمد اسدین (سوریه) و کامران عبدولی 7- محمدجواد ابوطالبی 8- حسین جاویدی 9- سورن آقاجانیان (ارمنستان)...
چهلوچهارمین دوره رقابتهای بینالمللی کشتی فرنگی جام تختی در اهواز به پایان رسید. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، چهلوچهارمین دوره رقابتهای بینالمللی کشتی فرنگی جام تختی روزهای ۶ و ۷ اردیبهشت با حضور کشتیگیرانی از کشورمان و تیمهای ارمنستان، سوریه و عراق در سالن شهرک نفت اهواز برگزار شد.اسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است:۵۵ کیلوگرم: ۱- محمد حسینوند پناهی ۲- حسین بیژنی ۳- رامین احمدی و کیانوش شمشیری ۵- مهدی احدی زناب و پیام احمدی ۷- سعید اسماعیلی ۸- نورایر هاخویان (ارمنستان) ۹- محمدپویا اسدی (کرمان) ۱۰- مهدی کمالی۶۰ کیلوگرم: ۱- پویا ناصرپور ۲- سجاد عباس پور ۳- علی احمدی وفا و علی نوربخش ۵- محمد اسدین (سوریه) و کامران عبدولی ۷- محمدجواد ابوطالبی ۸- حسین...
چهل و چهارمین دوره رقابتهای بین المللی کشتی فرنگی جام تختی با معرفی نفرات برتر به پایان رسید. به گزارش ایسنا، چهل و چهارمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی روزهای ۶ و ۷ اردیبهشت ماه با حضور کشتی گیرانی از کشورمان و تیم های ارمنستان، سوریه و عراق در سالن شهرک نفت اهواز برگزار شد. اسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است: ۵۵ کیلوگرم: ۱- محمد حسینوند پناهی ۲- حسین بیژنی ۳- رامین احمدی و کیانوش شمشیری ۵- مهدی احدی زناب و پیام احمدی ۷- سعید اسماعیلی ۸- نورایر هاخویان (ارمنستان) ۹- محمدپویا اسدی (کرمان) ۱۰- مهدی کمالی ۶۰ کیلوگرم: ۱- پویا ناصرپور ۲- سجاد عباس پور ۳- علی احمدی وفا و علی...
به گزارش خبرگزاری مهر، چهل و چهارمین دوره رقابتهای بین المللی کشتی فرنگی جام تختی روزهای ۶ و ۷ اردیبهشت ماه با حضور کشتی گیرانی از کشورمان و تیمهای ارمنستان، سوریه و عراق در سالن شهرک نفت اهواز برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، اسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است: ۵۵ کیلوگرم: ۱- محمد حسینوند پناهی ۲- حسین بیژنی ۳- رامین احمدی و کیانوش شمشیری ۵- مهدی احدی زناب و پیام احمدی ۷- سعید اسماعیلی ۸- نورایر هاخویان (ارمنستان) ۹- محمدپویا اسدی (کرمان) ۱۰- مهدی کمالی ۶۰ کیلوگرم: ۱- پویا ناصرپور ۲- سجاد عباس پور ۳- علی احمدی وفا و علی نوربخش ۵- محمد اسدین (سوریه) و کامران عبدولی ۷- محمدجواد ابوطالبی ۸-...
طرفداری| نفرات و تیم های برتر مسابقات کشتی فرنگی جام تختی مشخص شدند. چهل و چهارمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی روزهای 6 و 7 اردیبهشت ماه با حضور کشتی گیرانی از کشورمان و تیم های ارمنستان، سوریه و عراق در سالن شهرک نفت اهواز برگزار شد. اسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است: 55 کیلوگرم: 1- محمد حسینوند پناهی 2- حسین بیژنی 3- رامین احمدی و کیانوش شمشیری 5- مهدی احدی زناب و پیام احمدی 7- سعید اسماعیلی 8- نورایر هاخویان (ارمنستان) 9- محمدپویا اسدی (کرمان) 10- مهدی کمالی 60 کیلوگرم: 1- پویا ناصرپور 2- سجاد عباس پور 3- علی احمدی وفا و علی نوربخش 5- محمد اسدین (سوریه) و کامران عبدولی 7-...
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، اسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است: ۵۵ کیلوگرم: ۱- محمد حسینوند پناهی ۲- حسین بیژنی ۳- رامین احمدی و کیانوش شمشیری ۵- مهدی احدی زناب و پیام احمدی ۷- سعید اسماعیلی ۸- نورایر هاخویان (ارمنستان) ۹- محمدپویا اسدی (کرمان) ۱۰- مهدی کمالی۶۰ کیلوگرم: ۱- پویا ناصرپور ۲- سجاد عباس پور ۳- علی احمدی وفا و علی نوربخش ۵- محمد اسدین (سوریه) و کامران عبدولی ۷- محمدجواد ابوطالبی ۸- حسین جاویدی ۹- سورن آقاجانیان (ارمنستان) ۱۰- رابرت کاراپتیان (ارمنستان)۶۳ کیلوگرم: ۱- محمدمهدی کشتکار ۲- کاران اصلانیان (ارمنستان) ۳- داویت جوتیان (ارمنستان) و عارف محمدی ۵- رضا بهمنی و علیرضا اسفندیاری ۷- علیرضا اسدی ۸- محمد کمالی ۹- احمدرضا ناصرپور ۱۰- علی...
فینالیست های پنج وزن دوم مسابقات بین المللی کشتی فرنگی جام تختی در اهواز مشخص شدند. به گزارش مشرق، مسابقات پنج وزن دوم چهل و چهارمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی از صبح امروز جمعه هفتم اردیبهشت ماه در سالن شهرک نفت اهواز در حال برگزاری است. در این پیکارها بیش از ۱۲۰ کشتی گیر از کشورهای ایران، عراق، ارمنستان و سوریه با هم به رقابت می پردازند. نفرات راه یافته به فینال پنج وزن نخست این رقابت ها به شرح زیر است: ۶۰ کیلوگرم: سجاد عباسپور _ پویا ناصر پور ۶۷ کیلوگرم: امیرمحمد یارمحمد زهی _ حجت رضایی ۷۷ کیلوگرم: علیرضا عبدولی _ غلامرضا فرخی ۸۷ کیلوگرم: محمد حسین محمودی _بهروز هدایت ۱۳۰ کیلوگرم: رازمیک...
یکی از حساس ترین مسابقات حال حاضر ورزش ایران، بازی های کشتی تختی اهواز است. طرفداری | مسابقات پنج وزن نخست چهل و چهارمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی امروز (پنج شنبه) در سالن شهرک نفت اهواز برگزار شد. به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، اسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است: 55 کیلوگرم: 1- محمد حسینوند پناهی 2- حسین بیژنی 3- رامین احمدی و کیانوش شمشیری 5- مهدی احدی زناب و پیام احمدی 7- سعید اسماعیلی 8- نورایر هاخویان (ارمنستان) 9- محمدپویا اسدی (کرمان) 10- مهدی کمالی 63 کیلوگرم: 1- محمدمهدی کشتکار 2- کاران اصلانیان (ارمنستان) 3- داویت جوتیان (ارمنستان) و عارف محمدی 5- رضا بهمنی و علیرضا اسفندیاری 7- علیرضا اسدی...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، اسامی نفرات برتر ۵ وزن نخست کشتی فرنگی جام تختی به شرح زیر است: ۵۵ کیلوگرم: ۱- محمد حسینوند پناهی ۲- حسین بیژنی ۳- رامین احمدی و کیانوش شمشیری ۵- مهدی احدی زناب و پیام احمدی ۷- سعید اسماعیلی ۸- نورایر هاخویان (ارمنستان) ۹- محمدپویا اسدی (کرمان) ۱۰- مهدی کمالی ۶۳ کیلوگرم: ۱- محمدمهدی کشتکار ۲- کاران اصلانیان (ارمنستان) ۳- داویت جوتیان (ارمنستان) و عارف محمدی ۵- رضا بهمنی و علیرضا اسفندیاری ۷- علیرضا اسدی ۸- محمد کمالی ۹- احمدرضا ناصرپور ۱۰- علی حاجیوند ۷۲ کیلوگرم: ۱- دانیال سهرابی ۲- علی دارابی ۳- شانت خاچاطریان (ارمنستان) و رضا ساکی ۵- علی اصغر سام دلیری و امیررضا عیسوند ۷- محمدامیر...
در پایان روز ششم رقابتهای قهرمانی کشور، نفرات برتر رده سنی نوجوانان دختران مشخص شدند. - اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، مسابقات کاراته قهرمانی کشور (انتخابی تیم ملی) که از روز شنبه (یک اردیبهشت 1403) در بخش بانوان در همدان آغاز شده بود، امروز با معرفی نفرات برتر در رده سنی نوجوانان دختران به پایان رسید.نفرات دعوت شده به مرحله دوم انتخابی تیم ملی کاراته مشخص شدندمدال آوران مسابقات قهرمانی کشور رده سنی نوجوانان دختران به شرح زیر است: وزن 47- کیلوگرم: 1. هستی گرائیلی از استان مازندران 2. صدف حسنلو از استان تهران 3. ندا رستمی از استان فارس 3. سارینا ربیعی از استان اصفهانوزن 54- کیلوگرم: 1. نگین مهرعلی...
مسابقات پنج وزن نخست چهل و چهارمین دوره رقابتهای بین المللی کشتی فرنگی جام تختی امروز (پنج شنبه) در سالن شهرک نفت اهواز برگزار شد. اسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است: ۵۵ کیلوگرم: ۱- محمد حسینوند پناهی ۲- حسین بیژنی ۳- رامین احمدی و کیانوش شمشیری ۵- مهدی احدی زناب و پیام احمدی ۷- سعید اسماعیلی ۸- نورایر هاخویان (ارمنستان) ۹- محمدپویا اسدی (کرمان) ۱۰- مهدی کمالی ۶۳ کیلوگرم: ۱- محمدمهدی کشتکار ۲- کاران اصلانیان (ارمنستان) ۳- داویت جوتیان (ارمنستان) و عارف محمدی ۵- رضا بهمنی و علیرضا اسفندیاری ۷- علیرضا اسدی ۸- محمد کمالی ۹- احمدرضا ناصرپور ۱۰- علی حاجیوند ۷۲ کیلوگرم: ۱- دانیال سهرابی ۲- علی دارابی ۳- شانت خاچاطریان (ارمنستان) و رضا ساکی...
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، اسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است: ۵۵ کیلوگرم: ۱- محمد حسینوند پناهی ۲- حسین بیژنی ۳- رامین احمدی و کیانوش شمشیری ۵- مهدی احدی زناب و پیام احمدی ۷- سعید اسماعیلی ۸- نورایر هاخویان (ارمنستان) ۹- محمدپویا اسدی (کرمان) ۱۰- مهدی کمالی۶۳ کیلوگرم: ۱- محمدمهدی کشتکار ۲- کاران اصلانیان (ارمنستان) ۳- داویت جوتیان (ارمنستان) و عارف محمدی ۵- رضا بهمنی و علیرضا اسفندیاری ۷- علیرضا اسدی ۸- محمد کمالی ۹- احمدرضا ناصرپور ۱۰- علی حاجیوند۷۲ کیلوگرم: ۱- دانیال سهرابی ۲- علی دارابی ۳- شانت خاچاطریان (ارمنستان) و رضا ساکی ۵- علی اصغر سام دلیری و امیررضا عیسوند ۷- محمدامیر شوکتی ۸- مرتضی پورعیسی ۹- سعید ارجمند ۱۰- محمدرضا رضاپور۸۲ کیلوگرم:...
به گزارش حوزه استان های خبرگزاری تقریب، دبیر ششمین جشنواره ملی روستایی و عشایری آسمان هشتم گفت: در رشته سرود زیر ۱۵ سال دختران، استان یزد رتبه نخست و دو گروه از خراسان رضوی دوم و سوم شدند. ابراهیم ذاکری افزود: در رده سنی بالای ۱۵ سال دختران نیز دو گروه از استان چهارمحال و بختیاری رتبههای اول و دوم، و کرمان رتبه سوم را کسب کردند. وی گفت: در رده سنی زیر ۱۵ سال پسران، استان خراسان رضوی، چهارمحال و بختیاری و هرمزگان به ترتیب اول تا سوم شدند و در رده سنی بالای ۱۵ سال پسران هم خراسان رضوی، کرمان و هرمزگان اول تا سوم شدند. دبیر این جشنواره گفت: در رشته نمایش میدانی و...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای استان خوزستان، نتایج مسابقات پرس سینه قهرمانی خوزستان اعلام شد؛ این رقابتها در دو بخش با لوازم و بدون لوازم در تمامی ردههای سنی در قالب ۲۲ تیم از سراسر استان به میزبانی شهرستان مسجدسلیمان در سالن جانبازان شرکت نفت برگزار شد و در پایان تیمهای برتر این دوره معرفی شدند. در بخش پرس سینه با لوازم در رده سنی نوجوانان هیات گتوند اول، ایرانیان امیدیه عنوان دومی و قدوسی بهبهان مقام سوم را کسب کرد. در رده جوانان باشگاه مکث مسجدسلیمان اول شد، نیرو ایذه دومی را از آن خود کرد و هیات شوشتر به عنوان سومی رسید. در رده بزرگسالان باشگاه نیرو ایذه اول شد و هیات شوشتر دوم و قدوسی بهبهان...
نخستین جشنواره استانی قرآن و عترت دانشجویی مازندران با عنوان "حیات"، با انتخاب و اعلام نفرات برگزیده در بابلسر به پایان رسید. - اخبار استانها - به گزارش خبرگزاری تسنیم از بابلسر به نقل از روابط عمومی دانشگاه مازندران، نخستین جشنواره استانی قرآن و عترت "حیات" ویژه دانشجویان دانشگاههای استان با محوریت سبک زندگی اسلامی با حضور 130 دانشجوی دختر و پسر در دانشکده هنر و معماری برگزار شد.این دوره از مسابقات که با عنوان حیات (حس یک انتخاب تازه) و در راستای دومین کنگره گرامیداشت 10 هزار شهید مازندران برگزار شد، شرکتکنندگان در بخشهای حفظ آیات، حفظ سور منتخب، قرائت تقلیدی، اذان تقلیدی، عکاسی، گرافیک، پادکست، خوشنویسی، دعاخوانی و مداحی با یکدیگر به رقابت پرداختند.در این دوره از مسابقات،...
اویس حسینزاده در گفتوگو با مهر عنوان کرد: مسابقات قهرمانی و انتخابی کشتی آزاد و فرنگی در رده سنی نونهالان استان با حضور ۲۲۴ کشتیگیر به میزبانی اسفراین برگزار شد. دبیر هیأت کشتی خراسان شمالی در ادامه به نتایج کسب شده اشاره کرد و گفت: در کشتی آزاد حسام شمسایی، امیرمحمد امانی، ماهان نجفی، عباس امانی، محمد تقوی، سبحان صدقی، پوریا کاظم زاده، عباس دلیرنیا، مهدی حسین زاده، سید جواد حسینی، امیرمحمد کمالی و عرشیا امانی به عنوان نفرات برتر این رقابتها معرفی شدند. در کشتی فرنگی محمد قربانزاده، یعقوب سوارپور، سجاد اعتمادی، رضا طاهری، یزدان صدقی، محمدرضا محمدیان، محمد قربانی، حسام یوسفی، امیرمحمد حاجیزاده، محمد امین قهرمانی، سجاد دلپسند و محسن نوروزیان به عنوان نفرات برتر این رقابتها معرفی...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، در ادامه روز دوم و پایانی مسابقات دستههای آزاد اسکیت سرعت به میزبانی شهر اراک در پیست ۲۲بهمن استادیوم ورزشی امام خمینی (ره) و پیست ۲۰۰ متر، اسکیت بازان در بخش بانوان و در مواد ۲۰۰، ۵۰۰ و ۱۰۰۰ متر در رده سنی جوانان و بزرگسالان به رقابت پرداختند. پس از انجام مرحله مقدماتی، یک چهارم نهایی و همچنین نیمهنهایی چهره فینالیستهای این ۳ ماده مشخص تا ورزشکاران برای مشخص شدن نفرات برتر به مصاف هم بروند. در ماده ۲۰۰ متر و در رده سنی جوانان فاطمه سادات ابراهیمی، ویانا عظیمی و ملیسا مجیدی اباجلو خوش درخشیدند و ۳ نفر برتر این رقابت را تشکیل دادند. در...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، چهاردهمین دوره مسابقات کوراش قهرمانی مردان ایران و انتخابی تیم ملی یادواره شهید احسان بابایی و شهدای فراجای راسک، طی روزهای ۳۰ و ۳۱ فروردینماه با حضور بیش از ۲۰۰ ورزشکار، مربی و داور در قالب ۲۱ تیم از ۲۰ استان کشور به میزبانی سالن شهید فهمیده در شهر زاهدان سیستان و بلوچستان برگزار شد. با اتمام پیکارهای بخش مردان این رقابتها، نتایج به شرح زیر اعلام شد: وزن ۶۰ کیلوگرم ۱- مهدی قره قاش ۲- محمد خسروی ۳- سعید طالبی نیا و محمد کاظم براتی (سوم مشترک) وزن ۶۶ کیلوگرم: ۱- مجید وحید بریمانلو ۲- علی محمدی بریمانلو ۳- حسن گروهی و حسین پولادی (سوم مشترک)...
جام برترینهای دارت کشور با حضور ۱۵ دارتر برتر ایران (۸ نفر بخش بانوان و ۷ نفر بخش آقایان) طی روزهای ۳۰ و ۳۱ فروردین در سالن بسکتبال مجموعه ورزشی ۲۲ گولان سنندج برگزار شد. در رده بندی نهایی بخش بانوان، ماهور رجبی از تهران، الهام نیکخواه از یزد، فاطمه صادقی از مرکزی، شهلا رواجی از اردبیل، زینب زارع از کرمان، سحر نوچیان از تهران، محبوبه زارعی از هرمزگان و مریم احمدی از خراسان شمالی انتخاب شدند. در بخش آقایان نیز مهرداد سیفی از تهران، ابوالفضل زارع از کرمان، حسین اعرابی از اصفهان، مرتضی دستجردی از تهران، حمید عمرانی از کردستان، محمد قلی شهروی از سمنان و ابراهیم قاسمی از کردستان به اولین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی...
در ادامه روز دوم و پایانی مسابقات دستجات آزاد اسکیت سرعت به میزبانی شهر اراک در پیست ۲۲بهمن استادیوم ورزشی امام خمینی (ره) و پیست ۲۰۰ متر، اسکیت بازان در بخش بانوان و در مواد ۲۰۰، ۵۰۰ و ۱۰۰۰ متر در رده سنی جوانان و بزرگسالان به رقابت پرداختند. پس از انجام مرحله مقدماتی، یک چهارم نهایی و همچنین نیمهنهایی چهره فینالیستهای این ۳ ماده مشخص شد تا ورزشکاران برای مشخص شدن نفرات برتر به مصاف هم بروند. در ماده ۲۰۰ متر و در رده سنی جوانان فاطمه سادات ابراهیمی، ویانا عظیمی و ملیسا مجیدی اباجلو خوش درخشیدند و ۳ نفر برتر این رقابت را تشکیل دادند. در رده سنی بزرگسالان نیز محیا دستپاک، نگین شیخی و ملیکا منوچهری راد...
رقابتهای بینالمللی کشتی فرنگی جام شاهد (یادواره شهدای غزه) با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد. - اخبار استانها - به گزارش خبرگزاری تسنیم از مریوان، رقابتهای بینالمللی کشتی فرنگی جام شاهد (یادواره شهدای غزه) در روزهای 30 و 31 فروردین ماه به میزبانی مریوان و در سالن 1200 نفری مجموعه ورزشی زاگرس این شهرستان برگزار شد.این رقابتها با حضور کشتیگیرانی از کشورهای عراق و ارمنستان و کشتیگیران مطرح کشورمان برگزار و با مشخص شدن نفرات برتر اوزان مختلف به کار خود پایان داد.این رقابتها در اوزان: 55- 60-63-67-72-77-82-87-97-130 کیلوگرم و در روزهای 30 و 31 فروردین ماه به میزبانی شهرستان مریوان در استان کردستان برگزار و نفرات برتر شناخته شدند.بر اساس این گزارش در وزن 55 کیلوگرم: پیام احمدی به عنوان نفر اول، سعید...
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز کردستان ، دراین رقابت دو روزه کشتی گیرانی از کشورهای ایران، عراق، ارمنستان در سالن ۱۲۰۰ نفری مریوان به مصاف هم رفتند.در وزن ️۵۵، ۶۳، ۷۲، ۸۲ و ۹۷ کیلوگرم به ترتیب آقایان پیام احمدی، سید طاها موسوی، کیا رستمی، محمدامین حسینی وحسین بالی بر سکوی قهرمانی ایستادند.رقابتهای پنج وزن اول این پیکارها با حضور ۷۶ کشتیگیر از کشورهای یاد شده برگزار شد؛ که در آن «کیا رستمی» کشتی گیر شایسته کردستانی در وزن ۷۲ کیلوگرم توانست با غلبه بر تمامی حریفان خود مدال طلا را کسب کند و «مهرزاد زیبالقا» دیگر نماینده کردستان نیز در وزن ۹۷ کیلوگرم به نشان برنز دست یافت. در پایان ،نفرات برتر راهی مسابقات آسیایی و جهانی خواهند شد.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای استان همدان؛ مسابقات کاراته قهرمانی کشور (انتخابی تیم ملی) که از روز یکشنبه در همدان آغاز شده، شب گذشته با معرفی نفرات برتر در رده سنی جوانان پسر ادامه یافت. این مسابقات در ردههای سنی نوجوانان، جوانان، زیر ۲۱ سال و بزرگسالان با حضور بیش از چهار هزار و ۲۸۰ ورزشکار از (یکشنبه - ۲۷ فروردین) آغاز شد و تا جمعه ۳۱ فروردین ادامه دارد. همچنین مسابقات بانوان نیز از شنبه یکم اردیبهشت آغاز میشود و تا ۶ اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت. مدالآوران مسابقات قهرمانی کشور رده سنی جوانان پسر به شرح زیر است: وزن ۵۵- کیلوگرم۱- امیررضا کاکی از استان لرستان۲- امیرمحمد سبزواری از استان کرمانشاه۳- محمد طاها زارعی از استان همدان۳-...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، اسامی نفرات برتر ۵ وزن نخست مسابقات کشتی فرنگی جوانان جام شهدای غزه به شرح زیر است: ۵۵ کیلوگرم: ۱- پیام احمدی ۲- سعید اسماعیلی ۳- محمدپویا اسدی و محمدرضا توکلیان ۵- ابوالفضل آقایی و سید ایمان حسینی ۶۳ کیلوگرم: ۱- سید طاها موسوی ۲- محمد کمالی ۳- رامین بخشی و عباس برزگرزاده ۵- سید مصطفی رضایی و ماهان محمدی ۷۲ کیلوگرم: ۱- کیا رستمی ۲- امیررضا عیسوند ۳- احمدرضا محمدیان و امین خدایاری ۵- حسین طاهری مطلق و ابوالفضل عسگری ۸۲ کیلوگرم: ۱- محمدامین حسینی ۲- امیررضا آریامقدم ۳- آریا میردار منصور پناهی و رضا آذرشب ۴- امیرحسین نعمت زاده و مهدی مرادالیاسی ۹۷ کیلوگرم: ۱- حسین بالی...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، مسابقات کاراته قهرمانی ایران (انتخابی تیم ملی) که از روز یکشنبه در همدان آغاز شده است، روز پنج شنبه با معرفی نفرات برتر در رده سنی جوانان پسران پیگیری شد. این مسابقات در ردههای سنی نوجوانان، جوانان، زیر ۲۱ سال و بزرگسالان با حضور بیش از ۴۲۸۰ ورزشکار از (یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳) آغاز و تا امروز جمعه ۳۱ فروردین ادامه دارد. همچنین مسابقات بانوان نیز از شنبه یک اردیبهشت آغاز و تا ۶ اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت. مدال آوران مسابقات قهرمانی کشور رده سنی جوانان پسران به شرح زیر است: وزن ۵۵- کیلوگرم جوانان ۱. امیر رضا کاکی از استان لرستان ۲. امیر محمد سبزواری از استان...
مسابقات دستجات آزاد اسکیت سرعت و انتخابی تیم ملی به میزبانی استان مرکزی برگزار شد و نفرات برتر مشخص شدند. در آغاز روز نخست این رقابتها اسکیت بازان در بخش پسران و در مواد ۲۰۰، ۵۰۰ و ۱۰۰۰ متر به رقابت با یکدیگر پرداختند تا نفرات برتر این رویداد مشخص شوند. در رده سنی جوانان و در ماده ۲۰۰ متر آروین نجفی ارمندی، محمد امین غزنوی و امیرمهدی صمدی دینانی به ترتیب جایگاههای اول تا سوم را به خود اختصاص دادند. همچنین در رده سنی بزرگسالان محمد سروش مهر، میلاد صالحی و آزاد همتی به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند. در ماده ۵۰۰ متر و در رده سنی جوانان عطا قادری، امیرمهدی صمدی دینانی و یوسف...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از فدراسیون ووشو، چهاردهمین دوره مسابقات کوراش قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی یادواره شهید احسان بابایی و شهدای فراجای راسک در بخش بانوان، ۲۸ و ۲۹ فروردین با حضور بیش از ۲۰۰ ورزشکار، مربی و داور از ۱۸ استان به میزبانی زاهدان برگزار شد. با پایان پیکارهای بخش بانوان این رقابت ها، نتایج به شرح زیر اعلام شد: وزن ۴۸- کیلوگرم: ۱. فائزه ابراهیمی از خراسان شمالی ۲. عسل کلامی از سمنان ۳. زهرا باغچقی از خراسان شمالی و یاسمین رضائیان از مازندران (سوم مشترک) وزن ۵۲- کیلوگرم: ۱. لیلا سیاهوشی از همدان ۲. آرزو سلیمی از چهارمحال و بختیاری ۳. زهرا سکاکی از...
چهاردهمین دوره مسابقات کوراش قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی یادواره شهید احسان بابایی و شهدای فراجای راسک در بخش بانوان، طی روزهای ۲۸ و ۲۹ فروردینماه با حضور بیش از ۲۰۰ ورزشکار، مربی و داور از ۱۸ استان کشور به میزبانی شهر زاهدان سیستان و بلوچستان برگزار شد. با اتمام پیکارهای بخش بانوان این رقابتها، نتایج به شرح زیر اعلام شد: *وزن ۴۸- کیلوگرم:۱.فائزه ابراهیمی از خراسان شمالی۲.عسل کلامی از سمنان۳. زهرا باغچقی از خراسان شمالی و یاسمین رضائیان از مازندران (سوم مشترک) *وزن ۵۲- کیلوگرم:۱.لیلا سیاهوشی از همدان۲.آرزو سلیمی از چهارمحال و بختیاری۳.زهرا سکاکی از مازندران و حدیث باغچقی از خراسان شمالی (سوم مشترک) *وزن ۵۷- کیلوگرم:۱.طاهره آذرپیوند کهگیلویه و بویراحمد۲.نسرین رحمانی خراسان رضوی۳.سیده دینا امامی از اصفهان...
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خبرآنلاین استان همدان، پیکارهای کاراته قهرمانی کشور، انتخابی تیم ملی در ردههای سنی بزرگسالان، زیر ۲۱ سال، جوانان و نوجوانان با حضور چهارهزار و ۳۰۰ ورزشکار در ۲ بخش مردان و زنان از یکشنبه گذشته در دانشگاه آزاد اسلامی همدان آغاز و تا ششم اردیبهشت ماه امسال ادامه دارد. در ادامه این مسابقات و در رده سنی بزرگسالان، در ۶ وزن کاراته کاهای به مصاف هم رفتند و قرار است کادر فنی تیم ملی نفرات منتخب را در پایان مسابقات اعلام کند. نفرات برتر رده سنی بزرگسالان به شرح ذیل است: وزن ۵۵- کیلوگرم بزرگسالان: ۱. محمد رضا غفوری ورکی از استان مازندران ۲. بهنام دهقان زاده از استان تهران ۳. امیر حسین رمضان زاده از...
رقابتهای کاراته قهرمانی کشور در غیاب چهرههای مطرح کاراته کشورمان به پایان رسید. - اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، مسابقات کاراته قهرمانی کشور (انتخابی تیم ملی) که از روز یکشنبه در همدان آغاز شده، شب گذشته (چهارشنبه - 28 فروردین ماه) با معرفی نفرات برتر در رده سنی بزرگسال پسران به پایان رسید.این رقابتها در شرایطی برگزار و به پایان رسید که پیش از این سعید نیکوخصلت مدیر تیمهای ملی مدعی شده بود که تمامی کسانی که میخواهند پیراهن تیم ملی در سال 1403 را بر تن کنند، باید در این مسابقات حضور داشته باشند. او همچنین غیبت ملیپوشان را تنها در شرایطی موجه عنوان کرده بود که گواهی پزشکی معتبر از فدراسیون پزشکی ارائه نمایند و یا...
نفرات برتر پسران مسابقات کاراته قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی در رده سنی زیر ۲۱ سال پسران معرفی شد. - اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، مسابقات کاراته قهرمانی کشور (انتخابی تیم ملی) که از روز یکشنبه در همدان آغاز شده، امروز (سهشنبه - 28 فروردین ماه) با معرفی نفرات برتر در رده سنی زیر 21 سال پسران ادامه یافت.این مسابقات در ردههای سنی بزرگسالان، زیر 21 سال، جوانان و نوجوانان با حضور بیش از چهار هزار و 280 ورزشکار از روز یکشنبه آغاز شد و تا جمعه سیویکم فروردین ادامه دارد. همچنین مسابقات بانوان نیز از شنبه یکم اردیبهشت آغاز و تا ششم اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.مدالآوران مسابقات قهرمانی...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مازندران، رقابتهای بین المللی کشتی آزاد نوجوانان از صبح دیروز در سالن شهیدان نوبخت شهر بابلسر در استان مازندران با حضور تیمهای ایران، قزاقستان، هند و عراق آغاز شد. در پایان مسابقات روز نخست، نفرات برتر پنج وزن اول این رقابتها مشخص شدند که اسامی آنها به شرح زیر است:۴۵ کیلوگرم: ۱- امیرعباس رمضانی (ایران) ۲- پاراتمش سوریکانت (هند) ۳- عرفان بوکان (مازندران) و دانیال صفری (همدان) ۵- امیرحسین صابری (اصفهان) و محمدامین ساقی (تهران)۵۱ کیلوگرم: ۱- سام ارشد (ایران) ۲- بنیامین امیدی (ایران) ۳- سجاد صارمی (ایران) و سید طاها هاشمی (ایران) ۵- علی اکبر حسینی (ایران) و امیرمحمد سلیمانی (ایران)۶۰ کیلوگرم: ۱- یاسین طیبی (ایران) ۲- مبین گردشی (ایران) ۳- رضا...
به گزارش جام جم آنلاین مازندران، رقابتهای بین المللی کشتی آزاد نوجوانان از صبح دوشنبه در سالن شهیدان نوبخت شهر بابلسر استان مازندران و با حضور تیمهای ایران، قزاقستان، هند و عراق آغاز شد و امروز نیز ادامه دارد. در پایان مسابقات روز نخست، نفرات برتر پنج وزن اول این رقابتها مشخص شدند که اسامی آنها به شرح زیر است:۴۵ کیلوگرم: ۱- امیرعباس رمضانی (ایران) ۲- پاراتمش سوریکانت (هند) ۳- عرفان بوکان (مازندران) و دانیال صفری (همدان) ۵- امیرحسین صابری (اصفهان) و محمدامین ساقی (تهران). ۵۱ کیلوگرم: ۱- سام ارشد (ایران) ۲- بنیامین امیدی (ایران) ۳- سجاد صارمی (ایران) و سید طاها هاشمی (ایران) ۵- علی اکبر حسینی (ایران) و امیرمحمد سلیمانی (ایران). ۶۰ کیلوگرم: ۱- یاسین طیبی (ایران) ۲- مبین گردشی (ایران) ۳- رضا شمسی پور...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از فدراسیون کاراته، مسابقات کاراته قهرمانی کشور (انتخابی تیم ملی) با معرفی نفرات برتر در رده سنی زیر ۲۱ سال پسران ادامه یافت. این مسابقات در ردههای سنی بزرگسالان، زیر ۲۱ سال، جوانان و نوجوانان با حضور بیش از ۴۲۸۰ ورزشکار از یکشنبه (۲۶ فروردین) آغاز شد و تا جمعه ۳۱ فروردین ادامه دارد. مسابقات بانوان نیز یک تا ۶ اردیبهشت برگزار خواهد شد. مدال آوران مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر ۲۱ سال پسران به شرح زیر است: وزن ۵۵- کیلوگرم زیر ۲۱ سال: ۱. طاها خراسانی از استان اصفهان ۲. سبحان اخلاقی از استان تهران ۳. فرزام صادقی از استان گیلان ۳. محمدرضا سواری...
رقابتهای بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام جهان پهلوان عبدالله موحد که از صبح امروز در سالن شهیدان نوبخت شهر بابلسر و با حضور کشتی گیران تیمهای ایران، قزاقستان، هند و عراق در حال برگزاری بود، ساعتی پیش با معرفی نفرات برتر ۵ وزن اول به پایان رسید.در روز دوم و پایانی پیکارها، کشتی گیران در اوزان ۴۸، ۵۵، ۶۵، ۸۰ و ۱۱۰ کیلو به مصاف هم میروند.اسامی نفرات روز نخست به شرح زیر است:۴۵ کیلوگرم:۱- امیرعباس رمضانی (ایران) ۲- پاراتمش سوریکانت (هند) ۳- عرفان بوکان (مازندران) و دانیال صفری (همدان) ۵- امیرحسین صابری (اصفهان) و محمدامین ساقی (تهران)۵۱ کیلوگرم: ۱- سام ارشد (ایران) ۲- بنیامین امیدی (ایران) ۳- سجاد صارمی (ایران) و سید طاها هاشمی (ایران) ۵- علی اکبر...
به گزارش خبرنگار استانی ایسکانیوز از خراسان شمالی، نفرات برتر رقابتها چوخه گود زینلخان این شهرستان بعد از یک روز رقابت معرفی شدند. در وزن ۶۶ کیلوگرم مهرداد قدیمی مقام اول، حمید سلیمانیان نفر دوم، حمید چادرنشین و حسن گروهی به مقام سوم مشترک رسیدند. همچنین، در وزن ۷۴ کیلوگرم علی مردانی بهعنوان نخست، طاهر شعبانی به مقام دوم و امیرحسین ولیزاده و مسعود باغچقی بر سکوی سوم ایستادند. در وزن ۸۴ کیلوگرم مرتضی وطن دوست، صاحب مدال طلا، علی زحمتکش به مدال نقره و مجید محمدآبادی و یدالله علیزاده بر سکوی سوم مشترک ایستادند. در وزن ۹۶ کیلوگرم مصیب براتی و حامد میرزاپور به ترتیب به عناوین اول و دوم و سید جلال موسوی و مصطفی اسکندری به صورت...
به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، مسابقات قهرمانی تیراندازی اهداف پروازی رشته تراپ جنوب کشور در مجتمع آموزشی، پژوهشی، رفاهی، ورزشی، کارگاهی و آزمایشگاهی عالیشهر دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر با حضور ۴۵ ورزشکار از استانهای بوشهر، فارس، کهگیلویه و بویراحمد و خوزستان برگزار و نفرات برتر این مسابقات معرفی شدند. یعقوب علیپور، مدیر ارتباطات اجتماعی و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر در گفتوگو با خبرنگار آنا درباره نفرات برتر این رقابتها و چگونگی برگزاری مسابقات توضیح داد: در بخش انفرادی نعمت میراحمدی و محمد یادسار از فارس و پژمان التیامی از کهگیلویه و بویراحمد به ترتیب اول تا سوم شدند. در بخش تیمی نیز تیم بوشهر متشکل از عبدالعلی ستودهخو، شاهین زنگویی، عیسی مرادی، محسن...
عبدالعلی ابراهیمی در گفت و گو با خبرنگار مهر، با اشاره به برگزاری مسابقات درون اردویی تیم استان افزود: مسابقات درون اردویی ووشو ساندا آذربایجان شرقی در بخش بانوان رده سنی بزرگسالان صبح جمعه از ساعت ۱۰ در خانه ووشو استان برگزار شد و نفرات فیکس اوزانهای مختلف به ترتیب ذیل مشخص و معرفی شدند؛ ۴۸- کیلوگرم حدیثه سادات آهسته از شبستر ۵۲- کیلوگرم فاطمه ممشلی از تبریز ۵۶- کیلوگرم پریسا هاشمی از شبستر ۶۰- کیلوگرم فاطمه دنیا خواه از شبستر ۶۵- کیلوگرم معصومه عبدلی از تبریز ۷۵- کیلوگرم سحر حیدروند از شبستر رئیس هیأت ووشو استان عنوان کرد: همچنین مسابقات انتخابی درون اردویی ووشو استان در رده سنی بزرگسالان آقایان از...
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز گلستان رقابتهای کورس بهاره گنبدکاووس از روز پنجشنبه ۲۳ فروردین آغاز شد و دیروز جمعه در روز دوم رقابتها چابکسواران با ۸۱ راس اسب در هفت دور به میدان آمدند. نورمحمد بهادر با اسب بیگلر کز، بنیامین جرجانی با سای کالر، یاسین زارعی کسلخه با ارتش،محمدصفا مختوم نژاد با آژاکس، کمال دالی جه عطا با فوکوس لیدی ، نادر صالح پور با پسر آق قلا و عرفان افق عطا با هچ بیوتی به ترتیب در دورهای اول تا هفتم برتر شدند. روز سوم این رقابتها امروز شنبه ۲۵ فروردین از ساعت ۱۲ و سی دقیقه آغاز می شود.
مسابقات کشتی با چوخه اسفراین که برای نخستین بار با حضور کشتیگیران بینالمللی برگزار شد، نفرات برتر خود را شناخت. به گزارش خبرگزاری ایمنا از خراسان شمالی، مسابقات کشتی با چوخه اسفراین که برای نخستین بار با حضور کشتیگیران بینالمللی برگزار شد، نفرات برتر خود را شناخت. در این رقابتها بیش از ۱۰۰ چوخهکار ایرانی و ۴۰ ورزشکار بینالمللی حضور داشتند. در پایان این رقابتها علی مروانی در وزن ۷۴ کیلوگرم به عنوان نخست، طاهر شعبانی به مقام دوم، امیرحسین ولی زاده و مسعود باغچقی بر سکوی سوم ایستادند. در وزن ۸۴ کیلوگرم مرتضی وطن دوست صاحب مدال طلا و علی زحمتکش به مدال نقره، مجید محمد آبادی و یدالله علیزاده بر سکوی سوم مشترک ایستادند. در وزن ۹۶ کیلوگرم...
رقابتهای بینالمللی کوراش جام پوریای ولی در دو وزن ۹۰- کیلوگرم و ۹۰+ کیلوگرم طی روزهای ۲۳ و ۲۴ فرودینماه با حضور نمایندگان ۱۴ کشور دنیا به میزبانی گود چشمه زینلخان اسفراین و با استقبال بیش از ۱۰ هزار نفری مردم این شهرستان برگزار شد. نتایج این مسابقات به شرح زیر است: در وزن ۹۰- کیلوگرم، علیخان نودیروف" از ازبکستان به مقام نخست دست یافت و مسعود قویبازو نماینده کشورمان به مقام دوم رسید و صاحب گردن آویز نقره شد. در این وزن "عمر رسولف" و "نظروف خاکنظروف" از تاجیکستان به مقام سومی مشترک دست یافتند. در وزن ۹۰+ کیلوگرم نیز "مخسین خیسومالدینوف" از ازبکستان به مقام نخست رسید و "آسرور خامدیدوف" از همین کشور در رده دوم ایستاد....
به گزارش خبرگزاری مهر، اولین دوره مسابقات بینالمللی کشتی باچوخه گود چشمه زینلخان اسفراین با حضور ۱۲۵ ورزشکار داخلی و ۲۴ ورزشکار خارجی از ۱۱ کشور در تاریخ ۲۴ فروردینماه برگزار شد. در پایان این رقابتها، در وزن ۶۶ کیلوگرم مهدی قدیمی مقام اول، حمید سلمانیان مقام دوم و حمید چادرنشین و حسن گروهی سوم شدند. در وزن ۷۴ کیلوگرم علی مردانی مقام اول، طاهر شعبانی مقام دوم و امیرحسین ولیزاده و مسعود باغچقی سکوی سوم را کسب کردند. در وزن ۸۴ کیلوگرم مرتضی وطندوست مقام اول، علی زحمتکش مقام دوم و یدالله علیزاده و مجید محمد آبادی سوم در وزن ۹۶ کیلوگرم مصیب براتی مقام اول، حامد میرزاپور مقام دوم و سید جلال موسوی و مصطفی اسکندری سوم مشترک...
به گزارش صدای ایران،رقابت چوخه کاران از سراسر کشور با معرفی نفرات برتر به پایان رسید و در وزن ۶۶ کیلوگرم مهرداد قدیمی مقام اول، حمید سلیمانیان نفر دوم و حمید چادرنشین و حسن گروهی به مقام سوم مشترک رسیدند.در وزن ۷۴ کیلوگرم علی مروانی به عنوان نخست، طاهر شعبانی به مقام دوم، امیرحسین ولی زاده و مسعود باغچقی بر سکوی سوم ایستادند.در وزن ۸۴ کیلوگرم مرتضی وطن دوست صاحب مدال طلا و علی زحمتکش به مدال نقره، مجید محمد آبادی و یدالله علیزاده بر سکوی سوم مشترک ایستادند.در وزن ۹۶ کیلوگرم مصیب براتی و حامد میزاپور به ترتیب به عناوین اول و دوم، سید جمل موسوی و مصطفی اسکندری به صورت مشترک به مقام سوم دست یافتند.همچنین در وزن...
رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان از در نظر گرفتن جوایز ارزشمند بین ۵۰۰ تا ۱۰۰ میلیون ریال برای نفرات برتر جشنواره ملی اختراعات خلیج فارس خبر داد. - اخبار استانها - به گزارش روز جمعه خبرگزاری تسنیم دفتر جزایر خلیج فارس، منصور فرهادی با اشاره به برگزاری جشنواره ملی اختراعات خلیج فارس در بوموسی، ابراز داشت: این جشنواره مهم ملی با همکاری دانشگاه پیام نور کشور و اتاق بازرگانی بندرعباس و بنیاد علمی تحقیقاتی هرمزی در روز ملی خلیج فارس برگزار میشود.وی خاطرنشان کرد: نفر اول این جشنواره 500 میلیون ریال، نفر دوم 300 و نفر سوم نیز 200 میلیون ریال جایزه دریافت خواهند کرد.رییس دانشگاه پیام نور هرمزگان با دعوت از افراد صاحب اختراع ثبت شده برای شرکت در...
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای خراسان شمالی نفرات برتر مسابقات بین المللی کوراش جام پوریا ولی در اسفراین معرفی شدند. دومین روز رقابتهای کوراش جام پوریا ولی در دو وزن ۹۰- کیلوگرم و ۹۰+ کیلوگرم با حضور نمایندگان ۱۴ کشور به میزبانی گود چشمه زینلخان اسفراین در روزهای۲۳ و ۲۴ فروردین، به پایان رسید. ????️در این دوره مسابقات، نادیروف از ازبکستان در وزن ۹۰کیلوگرم مقام اول، مسعود قوی بازو از ایران مقام دوم و عمر رسولف و خاکنظروف هردو از تاجیکستان مشترکا مقام سوم را کسب کردند. ????️در وزن مثبت ۹۰کیلوگرم محسن حسام الدین از ازبکستان مقام اول را کسب کرد و آسرورخامیدوف از ازبکستان مقام دوم و شریفجان نظروف از تاجیکستان و آنتوان براچوف از روسیه، مشترکا مقام سوم را...
کورش خسرویار در گفتوگو با مهر عنوان کرد: رقابتهای بینالمللی کوراش جام پوریا ولی در دو وزن ۹۰- کیلوگرم و ۹۰+ کیلوگرم طی روزهای ۲۳ و ۲۴ فرودینماه با حضور نمایندگان ۱۴ کشور دنیا به میزبانی گود چشمه زینلخان اسفراین برگزار شد. دبیر انجمن کوراش در ادامه به نتایج کسب شده اشاره کرد و گفت: در وزن ۹۰ کیلوگرم نادیروف از ازبکستان مقام اول، مسعود قویبازو از ایران مقام دوم و عمررسولف و خاکنظروف هر دو از تاجیکستان جایگاه سوم مشترک را کسب کردند. در وزن مثبت ۹۰ کیلوگرم محسن حسام الدین از ازبکستان مقام اول، آسرورخامیدوف از ازبکستان مقام دوم و شریفجان نظروف از تاجیکستان و آنتون براچوف از روسیه سوم شدند. کد خبر 6075938
به گزارش "ورزش سه" کورش خسرویار دبیر انجمن کوراش در گفتوگو با ایسنا عنوان کرد: رقابتهای بینالمللی کوراش جام پوریا ولی در دو وزن ۹۰- کیلوگرم و ۹۰+ کیلوگرم طی روزهای ۲۳ و ۲۴ فرودینماه با حضور نمایندگان ۱۴ کشور دنیا به میزبانی گود چشمه زینلخان اسفراین برگزار شد.وی در ادامه به نتایج کسب شده اشاره و اظهار کرد: در وزن ۹۰ کیلوگرم نادیروف از ازبکستان مقام اول، مسعود قویبازو از ایران مقام دوم و عمررسولف و خاکنظروف هر دو از تاجیکستان مشترکا سوم شدند.وی افزود: در وزن مثبت ۹۰ کیلوگرم محسن حسام الدین از ازبکستان مقام اول، آسرورخامیدوف از ازبکستان مقام دوم و شریفجان نظروف از تاجیکستان و آنتون براچوف از روسیه مشترکا سوم شدند.
ایسنا/خراسان شمالی نفرات برتر مسابقات بینالمللی کوراش جام پوریا ولی که در محل گود چشمه زینل خان اسفراین برگزتر شد، مشخص شد. کورش خسرویار دبیر انجمن کوراش در گفتوگو با ایسنا عنوان کرد: رقابتهای بینالمللی کوراش جام پوریا ولی در دو وزن ۹۰- کیلوگرم و ۹۰+ کیلوگرم طی روزهای ۲۳ و ۲۴ فرودینماه با حضور نمایندگان ۱۴ کشور دنیا به میزبانی گود چشمه زینلخان اسفراین برگزار شد. وی در ادامه به نتایج کسب شده اشاره و اظهار کرد: در وزن ۹۰ کیلوگرم نادیروف از ازبکستان مقام اول، مسعود قویبازو از ایران مقام دوم و عمررسولف و خاکنظروف هر دو از تاجیکستان مشترکا سوم شدند. وی افزود: در وزن مثبت ۹۰ کیلوگرم محسن حسام الدین از ازبکستان مقام اول، آسرورخامیدوف...
جرارد پیکه، مدافع سابق بارسلونا در چالش بلایند رنکینگ انتخاب 5 مهاجم برتر این باشگاه شرکت کرد. دانلود (3.8MB)
تیم شهید نادری قهرمان مسابقه دو صحرانوردی بخش مرکزی نهاوند شد. - اخبار استانها - به گزارش خبرگزاری تسنیم از نهاوند کرم سهرابی رئیس هئیت دوومیدانی شهرستان نهاوند گفت: نخستین مسابقه دو صحرانوردی کشف استعدادیابی روستایی بخش مرکزی نهاوند در سال جدید با عنوان جشنواره بهار در بهار گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ورزشکار بخش مرکزی نهاوند با مرکزیت روستای تکه به مساحت 1500 و 2000 متر ویژه نونهالان و نوجوانان برگزار شد. وی افزود: نخستین برنامه استعدادیابی دوهای استقامت و نیمه استقامت بخش مرکزی نهاوند ویژه بخش مرکزی نهاوند ویژه مناطق مستعد دو ومیدانی روستایی در روستای تکه نهاوند زادگاه قهرمانان دو ومیدانی و ورزشکاران شهید برگزار شد.سهرابی افزود: در این برنامه استعدادیابی که در روشی جدید در طبیعت همراه...
اندی رابرتسون، مدافع چپ لیورپول در چالش بلایند رنکینگ انتخاب 5 هافبک اروپایی شرکت کرد. دانلود (1.8MB)
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای خراسان شمالی؛ رقابتهای قهرمانی کوراش خراسان شمالی در رده سنی بزرگسالان از هفت فروردین ماه به مدت ۲ روز در سالن شهید علیدخت بجنورد با حضور ۶۸ کوراش کار برگزار شد دبیر انجمن کوراش کشور گفت: علیرضا مهنانی در وزن ۶۰ کیلو، امیرمحمد طالبی در وزن ۶۶ کیلو، بهنام باغچقی در وزن ۷۳ کیلو، رضا پارساپور در وزن ۸۱ کیلو، پوریا مهنانی در وزن ۹۰ کیلو، امیرمحمد بریمانلویی در وزن ۱۰۰- کیلو و حسین روحانی در وزن ۱۰۰+ کیلو نفرات برتر رقابتها را کسب کردند کوروش خسرویار افزود: نفرات برتر این رقابتها به مسابقات قهرمانی کشور که ۳۱ فروردین به میزبانی زاهدان برگزار میشود، اعزام میشوند.
ایسنا/کردستان نفرات برتر نهمین دوره جشنواره ابوذر در کردستان معرفی شدند که طی آن رتبه دوم بخش گزارش به فرانک کیانپور از ایسنا رسید. به گزارش ایسنا، مراسم اختتامیه نهمین جشنواره ابوذر امروز شنبه (۲۶ اسفندماه) در سالن پیامبر اعظم استانداری کردستان و با حضور جمعی از مسئولان استانی و اهالی رسانه در سنندج برگزار شد. به گزارش ایسنا، بر اساس رای داوران، در بخش یادداشت رتبه اول به سروش حبیبی راد از خبرگزاری کردپرس رسید، سمیرا مرادپور از ماهنامه روژمان حائز رتبه دوم شد و محمد سبحانی از پایگاه خبری بیجار بام ایران، رتبه سوم را بدست آورد. در بخش تیتر کلثوم مومنی از خبرگزاری ایرنا رتبه اول را کسب کرد، رامیار غفاری رتبه دوم را به خود...
به گزارش خبرگزاری صداوسیما کیش، مسابقات شنا در رده های سنی زیر ۱۰ و ۱۶ سال در ۸ ماده برگزار شد. شناگران در بخش پیش تیم و در رده سنی زیر ۱۰ سال ماده ۵۰ متر قورباغه با هم رقابت کردند و نهال غریبی، آیسان طهماسبی، آوین اسدپور نفرات برتر شدند. فاطمه غریبی، آدرینا امیری و لیدا صادقیان نیز در رشته ۱۰۰ متر آزاد ، رها راستی، ژینو افتخاری و نادیا ایمانی در رده سنی زیر۱۶ سال و ماده ۵۰ متر قورباغه عناوین برتر را کسب کردند. دینا عبادی، مهسا اعظمی و آرمیتا شفیق نیز در ۱۰۰ متر آزاد توانستند رتبه های اول تا سوم را کسب کنند. مهسا موسی پور، السا خلیلی و آرمیتا محمدی نیز در بخش تیم و...
به گزارش خبرنگار حوزه استانها خبرگزاری تقریب، مدیر عامل شرکت گاز کردستان در این جشنواره منطقه ای گاز و رسانه اظهار داشت: امسال در استان کردستان اتفاقات تلخ و شیرین زیادی رقم خورد و در حوزه گاز هم خوشبختانه فصل زمستان را به خوبی پشت سر گذرانیم و مشکل قطعی گاز و افت فشار گاز نداشتیم. مهندس احمد فعله گری به تلاش دشمنان نظام اسلامی بر علیه امنیت کشورمان اشاره کرد و افزود: متاسفانه دشمنان اخیرا با تلاش خود اقدام به انفجار خط سراسری گاز در دو نقطه کشور کرده بودند و خوشبختانه با تلاش نیروهای خدوم شرکت ملی گاز ایران دوباره خط انتقال گاز سراسری راه اندازی شد. وی در ادامه به آغاز روند گازرسانی به استان...
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای استان آذربایجان غربی،حسین نجفی مسئول دارالقرآن شرکت گاز استان، گفت: مرحله مقدماتی مسابقات حفظ، قرائت و مفاهیم قرآن کریم و نهجالبلاغه کارکنان، همسران و فرزندان این شرکت برگزار و نتایج آن مشخص شد. وی با بیان اینکه امسال ۲۷۰ نفر در این مسابقات شرکت کرده بودند، افزود: از این تعداد ۱۷۵ نفر در بخش کارکنان و همسران و ۹۵ نفر هم در بخش فرزندان شرکت کرده بودند. نجفی با اعلام اینکه نفرات اول رشتههای مفاهیم قرآن و نهجالبلاغه، اذان، قرائت ترتیلی و تحقیقی و حفظ تخصصی در رقابتهای سراسری شرکت ملی گاز ایران حاضر خواهند شد، خاطرنشان کرد: حیدر پوریان در رشته مفاهم قرآن، حبیب گوهری در رشتهی مفاهیم نهجالبلاغه، فرهاد نیاز نظامآبادی در...
به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، مسابقات والیبال دانشجویان دختر دانشگاه آزاد اسلامی منطقه یک کشور استانهای (فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد) به مدت سه روزبه میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آباده برگزار و پس از انجام بازیهای جذاب و دیدنی نتایج ذیل حاصل شد: مقام اول: دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیرازمقام دوم: دانشگاه آزاد اسلامی واحد آبادهمقام سوم: دانشگاه آزاد اسلامی واحد اقلید انتهای پیام/
معاون امور فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی گفت: مراسم اختتامیه مرحله استانی ششمین دوره جشنواره قرآنی «باران وحی» ویژه مددجویان خراسانجنوبی با قدردانی از ۱۹۲ نفر از برترینها برگزار شد. - اخبار استانها - به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، جمشید سورگی در مراسم اختتامیه مرحله استانی ششمین دوره جشنواره قرآنی «باران وحی» ویژه مددجویان خراسانجنوبی اظهار داشت: در این مراسم از 192 نفر از برگزیدگان رشتههای مختلف اعم از بانوان و آقایان در سه سطح زیر 12 سال، 12 تا 16 سال و بالای 16 سال با اهدای لوح تقدیر و پرداخت هدایای نقدی در مجموع به مبلغ 285 میلیون تومان قدردانی شد.وی هدف از برگزاری این مسابقات را شناسایی استعدادهای قرآنی مددجویان تحت حمایت و ارتقای...
در یک سال گذشته حدود ۲۰۰ جوان و نوجوان در قالب این لیگ، به تولید محتوی در عرصه فضای مجازی پرداختند. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
محمد جواد متقیان نژاد در گفتوگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: مراسم اختتامیه دوره نهم مسابقات لیگ استانی تفنگ و تپانچه بادی مردان و زنان قم برگزار و نفرات برتر تجلیل شدند. رییس هیات تیراندازی استان قم با اشاره به نفرات برتر رشته تفنگ بادی گفت: مقام اول این بخش بهدحامد غرباقی، مقام دوم به نرجس کولیوندی و مقام سوم به ستایش نادرپناه رسید ضمن اینکه زهرا عسگری و فاطمه شهابی رتبههای چهارم و پنجم را کسب کردند. وی هم چنین با اشاره به نفرات برتر رشته تپانچه بادی بیان کرد: مقام اول این بخش توسط محمود جعفر غفار کسب شد و سید ماجد موسوی و فاطمه سادات حسینی مقامهای دوم و سوم را کسب کردند ضمن اینکه رتبه چهارم...
به گزارش جام جم آنلاین از سایت رسمی فدراسیون اسکواش، مسابقات انتخابی تیم ملی مردان چهارشنبه هفته گذشته با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد و نوید ملک ثابت، محمد رضا ضیاء کاشانی، سمیع الله قاصدآبادی، پویا شفیعی فرد، مجتبی کفیلی و سپهر اعتماد پور توانستند شانس حضور در اردوی تیم ملی اسکواش را پیدا کنند. این بازیکنان در اولین اردو که اوایل سال آینده برگزار میشود شرکت خواهند کرد و در ادامه با برگزاری مسابقات انتخابی درون اردویی، ۴ نفر برتر جهت اعزام به مسابقات قهرمانی بزرگسالان آسیا در دالیان چین که ۲۳ الی ۲۷ خرداد سال آینده برگزار میشود مشخص خواهند شد همچنین امروز از دعوتشدگان به اردوی تیم ملی اسکواش تست های آمادگی جسمانی و...
مسابقات انتخابی تیم ملی اسکواش مردان چهارشنبه هفته گذشته با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد. - اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون اسکواش، مسابقات انتخابی تیم ملی مردان چهارشنبه هفته گذشته با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد و نوید ملک ثابت، محمدرضا ضیاء کاشانی، سمیع الله قاصدآبادی، پویا شفیعی فرد، مجتبی کفیلی و سپهر اعتماد پور توانستند شانس حضور در اردوی تیم ملی اسکواش را پیدا کنند.این بازیکنان در اولین اردو که اوایل سال آینده برگزار میشود شرکت خواهند کرد و در ادامه با برگزاری مسابقات انتخابی درون اردویی، 4 نفر برتر جهت اعزام به مسابقات قهرمانی بزرگسالان آسیا در دالیان چین که 23 الی 27...
مسابقات ووشو قهرمانی بزرگسالان استان مازندران و انتخابی مسابقات کشوری در آکادمی ووشو پرشین طبرستان به میزبانی هیات ووشو شهرستان قائم شهر برگزار شد.در پایان مسابقات نیز نفرات زیر، عنوانهای اول و دوم هر وزن را به خود اختصاص دادند.وزن ۵۲ کیلوگرم:۱- آرمین خمک ۲- مهیار ملکشاهوزن ۵۶ کیلوگرم: ۱- علیرضا مقصودی ۲- مهدی منصوریوزن ۶۰ کیلوگرم: ۱- حسام محمدزاده ۲- سیدمهدی عمادیوزن ۶۵- کیلوگرم: ۱- امیرحسین ابراهیمی ۲- على اکبر مجدىوزن ۷۰ کیلوگرم:۱- محمدرضا ابراهیمیان ۲- ابراهیم اشکور فرجیوزن ۷۵ کیلوگرم:۱- رضا آقایی ۲- نوید غفاریوزن ۸۰ کیلوگرم: رضا کاویانپور فربد طالشیوزن ۸۵ کیلوگرم: ۱- محمدرضا الله قلى ۲- مجتبی تندرووزن ۹۰ کیلوگرم ۱- محمد شیرآقایی ۲- مهدی قاسم زادهوزن ۹۰+ کیلوگرم: ۱- اشکان برجیخانی ۲- ابوالفضل سیاه مشتهای...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای خراسان شمالی ، محمد براتی افزود: هزار اثر به این جشنواره ارسال شد که ۲۴ اثر منتخب و به مرحله پایانی راه یافتند از این تعداد ۱۸ اثر از خراسان شمالی و ۶ اثر دیگر از استانهای خوزستان، تهران، گلستان و خراسان رضوی هستند.وی گفت: جشنواره ملی، ادبی و هنری انتخاب در چهار بخش شعر، داستان نویسی، عکس و خوشنویسی است.
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، نخستین دوره مسابقات آزاد اهداف پروازی و رنکینگ ۶ ماه نخست سال ۱۴۰۳، در بخش تراپ و اسکیت برگزار شد و در پایان نفرات برتر در هر بخش معرفی شدند. نفرات برتر مسابقه آزاد تراپ پس از برگزاری مرحله پایانی: ۱- امیرحسین آقازاده از تهران با ۳۵ امتیاز ۲- محمد حسین پرورش نیا از اصفهان با ۳۰ امتیاز ۳- محمد بیرانوند از لرستان با ۲۶ امتیاز
نفرات برتر چهاردهمین همایش بینالمللی علوم ورزشی با شعار «انسان سالم، انسان متعالی» با ارائه به روز ترین مطالب علمی- پژوهشی در حوزه ورزش معرفی شدند. به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، به نقل از پژوهشگاه تربیتبدنی و علوم ورزشی، آیین اختتامیه چهاردهمین همایش بینالمللی علوم ورزشی با حضور دکتر زهرا سلمان رییس پژوهشگاه و اعضای شورای سیاستگذاری همایش توسط پژوهشگاه تربیتبدنی و علوم ورزشی در دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.در ابتدای مراسم، دکتر زهرا سلمان رییس پژوهشگاه و رییس همایش گفت: تلاش شد در این رویداد بزرگ با حضور حداکثری چهرههای برجسته جامعه دانشگاهی و ورزشی کشور و همچنین استادان مطرح بینالمللی، ارائهدهنده مطالب بهروز علمی در پنلها، نشستهای تخصصی، کارگاههای آموزشی و ... باشیم و خرسندم اعلام کنم...
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما؛ نخستین دوره مسابقات آزاد اهداف پروازی و رنکینگ ۶ ماه نخست سال ۱۴۰۳، در بخش تراپ و اسکیت برگزار شد و در پایان نفرات برتر در هر بخش معرفی شدند. در پایان این مسابقات اسامی نفرات برتر تراپ بانوان به شرح زیر است؛ ۱- مرضیه پرورش نیا از اصفهان ۲- شیوا فرح پور از تهران ۳- فاطمه مرادی از فارس کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
محسن جعفریان اظهار داشت: هشتمین دوره جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار با هدف شناسایی و تجلیل از دانشجویان سرآمد در زمینههای علمی، آموزشی، پژوهشی و فرهنگی و ایجاد پویایی و افزایش انگیزه در رقابت تحصیلی در میان دانشجویان دانشگاههای و مراکز آموزش عالی کشور برگزار شد. وی افزود: در این جشنواره ملی از میثم هادی دهکردی دانشجوی کارشناسی ارشد مکانیک، به عنوان برگزیده کشوری این جشنواره از سوی معاون رئیس جمهور و مسئولین دانشگاه آزاد تجلیل به عمل آمد. جعفریان اضافه کرد: این دانشجو با ثبت اختراع سیستم تعلیق هوشمند پنوماتیک با قابلیت تنظیم اتوماتیک و دستی ارتفاع موفق به کسب رتبه برتر کشوری شد. بیشتر بخوانید کسب رتبه برتر جشنواره ملی ایثار وی تجلیل از چهرههای برتر...
به گزارش خبرگزاری مهر، علی ثابت نیا در آیین اختتامیه نخستین جشنواره ملی عود نوازی قشم، اظهار کرد: این جشنواره در دو بخش موسیقی نواحی و موسیقی دستگاهی در دو رده سنی جوان و بزرگسال برگزار شد. وی خاطرنشان کرد: در مراسم اختتامیه این جشنواره همچنین از هنرمند نوجوان شهراد شیخی تقدیر شد و به قید قرعه از میان استعدادهای جوان حاضر در جشنواره به خانم آوا پریشانی و آقای ایلیا تونک، دو دستگاه سازعود ساخته شده توسط یکی از اساتید مطرح این حوزه به رسم یادگار و با هدف تشویق و ممارست در ادامه فعالیت هنری، اهدا شد. ثابت نیا گفت: ضمن تقدیر از استاد محمدرضا درویشی و استاد ارسلان کامکار به واسطه یک عمر فعالیت و زحمت در...
به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، هشتمین دوره جشنواره آموزشی تحصیلی" جایزه ملی ایثار" با هدف شناسایی و تجلیل از دانشجویان سرآمد در زمینههای علمی، آموزشی، پژوهشی و فرهنگی و ایجاد پویایی و افزایش انگیزه در رقابت تحصیلی در میان دانشجویان دانشگاههای و مراکز آموزش عالی کشور برگزار شد. محسن جعفریان دهکردی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد با اعلام این خبر گفت: در این جشنواره ملی از میثم هادی دهکردی دانشجوی کارشناسی ارشد مکانیک و فرزند جانباز گرانقدر، به عنوان برگزیده کشوری این جشنواره توسط معاون رئیس جمهور و مسئولین دانشگاه آزاد تجلیل شد. جعفریان دهکردی افزود: این دانشجو با ثبت اختراع سیستم تعلیق هوشمند پنوماتیک با قابلیت تنظیم اتوماتیک و دستی ارتفاع موفق به کسب رتبه...
این مسابقات دیروز با حضور بیش از ۱۵۰ تیم از شهرهای مختلف استان در گرگان برگزار شد و در پایان در رشته مسیریاب مقدماتی سینا رضایی، آرتین اردلان، قاسم کمالی و پرهام خاندوزی برتر شدند.در رشته مسیریاب ویژه هم طاها عرب زاده، محمد مهدی بزی، امیرمحمد منتظری و علی رجبی عنوان برتر را کسب کردند.در رشته ربات فوتبالیست نیز علی اسماعیلی، شروین چابک، آرتین احمدی و هانی اسفندیاری برتر شدند. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی باشگاه خبرنگاران جوان گلستان گرگان
محسن جعفریاندهکردی، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد در گفتوگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا با بیان اینکه هشتمین دوره جشنواره آموزشی تحصیلی«جایزه ملی ایثار» با هدف شناسایی و تجلیل از دانشجویان سرآمد در زمینههای علمی، آموزشی، پژوهشی و فرهنگی و ایجاد پویایی و افزایش انگیزه در رقابت تحصیلی میان دانشجویان دانشگاههای و مراکز آموزش عالی کشور برگزار شد، اظهار کرد: در این جشنواره از میثم هادی دهکردی دانشجوی کارشناسی ارشد مکانیک این واحد داشنگاهی بهعنوان برگزیده کشوری این جشنواره تجلیل شد. وی افزود: این دانشجو با ثبت اختراع سیستم تعلیق هوشمند پنوماتیک با قابلیت تنظیم اتوماتیک و دستی ارتفاع موفق به کسب رتبه برتر کشوری شد. معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد...
به گزارش خبرنگار مهر، سومین دوره مسابقات اتومبیلرانی درگ دسته آزاد کشوری ۴۰۰ متر آقایان و بانوان "تبریز کاپ" با حضور ۱۳۴ نفر از سراسر کشور در پیست یادگار امام (ره) تبریز برگزار شد. شرکت کنندگان در این مسابقات در کلاس ۱۵۰۰- ۸ سوپاپ- ۱۶ سوپاپ ۱۸۰۰- ۱۶ سوپاپ ۲۰۰۰- 206- N.A- اتمسفر دیفرانسیل عقب- اختصاصی موستانگ - توربو دیفرانسیل عقب- آزاد- بانوان با هم به رقابت پرداختند. نفرات برتر هر کلاس به ترتیب ذیل معرفی شدند، ۲۰۶ فرانک رضا چایی، فاطمه بابامیری و مهرناز مجنون لو موستانگ جواد بابایی، علی قاسم پور و فرید توفیقی آزاد حسین پیروته سور، محمد فارابی و امیررضا جمالی ۸ سوپاپ پیام رحیمی، میلاد ریحانی و وحید عزیزی ۱۶ سوپاپ ۲۰۰۰ مهرداد عبدالهی، رضا...
ایسنا/گلستان سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس با اشاره به اینکه بازی با گیتیپسند برای ما یک بازی تشریفاتی است، گفت: به بازیکن اصلی برای حضور پرقدرت در بازیهای مرحله حذفی و حفظ سهمیه لیگ برتر استراحت خواهم داد. حبیب کوزهلی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به بازی تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس با تیم گیتیپسند اصفهان در قالب مسابقات هفته بیست و پنجم لیگ برتر، اظهار کرد: این بازی که در اصفهان و میزبانی تیم حریف انجام میشود عملا برای ما از نظر نتیجه یک بازی تشریفاتی است و باید در اندیشه مرحله بعدی بازیها باشیم. وی با بیان اینکه تمام تمرکز ما در حال حاضر بر روی بازیهای پلی اوت است، افزود: باید همه همت و...
نفرات برتر اولین دوره رقابتهای کشتی آزاد گرامیداشت شهدای کشتیگیر استان تهران مشخص شدند. به گزارش ایسنا، اولین دوره مسابقات کشتی آزاد گرامیداشت شهدای کشتیگیر استان تهران با حضور ۱۶۷ کشتیگیر و ۱۴ تیم از استان تهران به همراه تیمهایی از استانهای البرز و گلستان برگزار شد. در حاشیه این مسابقات که به میزبانی هیات کشتی شمال غرب استان تهران و در سالن کشتی شهدای دستجردی برگزار شد از خانواده شهیدان کشتیگیر، حسین شکوری، محمدرضا ایوبی و چنگیز حنفی و مربیان کشتی استان از جمله سردار مولوی ، تورج کفایی، جعفر لشنی و ناصر جعفری تجلیل به عمل آمد. اسامی نفرات و تیمهای برتر این مسابقات به شرح زیر است: وزن ۵۷ کیلوگرم: امیرحسین قره داغی وزن ۶۱...
به گزارش حوزه استان های خبرگزاری تقریب، رئیس کمیته امداد شهرستان قشم اظهار داشت: این جشنواره با رویکرد قرآنی و با هدف شناسایی، توانمندسازی و بهسازی قرآنی و هنری مددجویان کمیته امداد شهرستان قشم و ارتقای دانش قرآنی جامعه هدف برگزار شد. رضا تارک افزود: در این دوره از مسابقات ۶۰ شرکت کننده دختر و پسر در سه رده سنی زیر ۱۲ سال بین ۱۲ تا ۱۶ سال و ۱۶ سال به بالا در سه بخش آوایی، مفاهیم و مفاهیم هنری با هم به رقابت پرداختند که ۱۱ نفر از نفرات برتر معرفی و تجلیل شدند. وی بیان کرد: بخش آوایی این جشنواره در رشتههای تحقیق، ترتیل، حفظ عمومی، حفظ تخصصی، صحیحخوانی، اذان، صحت قرائت نماز، دعاخوانی و...
ایسنا/کردستان سومین جشنواره رسانه و منابع طبیعی در استان کردستان با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد. سومین جشنواره منابع طبیعی و رسانه استان کردستان شامگاه سهشنبه (۱۵ اسفند) با حضور مسئولان و اهالی رسانه و خبرنگاران استان کردستان برگزار شد که در این آئین «فرانک کیانپور» از خبرگزاری ایسنا حائز رتبه دوم بخش گزارش شد. به گزارش ایسنا در بخش گزارش مکتوب؛ رتبه اول را «کلثوم مؤمنی» از خبرگزاری ایرنا از آن خود کرد، رتبه دوم به صورت مشترک به «فرانک کیانپور» از خبرگزاری ایسنا و «سروش حبیبیراد» از خبرگزاری کردپرس رسید و «ویدا باغبانی» از خبرگزاری ایمنا نیز به صورت مشترک با اثری از خبرگزاری مهر حائز رتبه سوم شدند. در بخش یادداشت، رتبه اول...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما البرز ، معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی استان البرز گفت :این مسابقات با همت جهاد دانشگاهی و با هدف ارتقا فرهنگ گفت و گو و بسط و گسترش مباحثه مستدل و فرهنگ نقادی خلاقانه برگزار شد. قاسمی افزود: در این دوره از مسابقات ۱۸ تیم ۴ نفره از دانشگاه های سراسر استان در ۲۰ موضوع اجتماعی و فرهنگی ، سیاسی و ورزشی با هم به رقابت پرداختندوی افزود داوران و اعضای هیأت علمی دانشگاه خوارزمی پس از بررسی ها و ارزیابی مناظرات دانشجویی ، تیم فروزش از دانشگاه فرهنگیان را به عنوان تیم برتر استانی معرفی کردند. قاسمی گفت: تیم های ققنوس از دانشگاه فرهنگیان و تیم حقیقت گویان از دانشگاه فرهنگیان هم رتبه های...
نفرات برتر مرحله اول دهمین دوره مسابقات ملی دانش آموزی «دانش مغز» تحت حمایت ستاد توسعه علوم و فناوریهای شناختی معرفی شدند. به گزارش ایسنا، مرحله نخست دهمین دوره مسابقات ملی دانشآموزی «دانش مغز» تحت حمایت ستاد توسعه علوم و فناوریهای شناختی برگزار شد و نفرات برتر این دوره از رقابتها مشخص شدند. در این مرحله از مسابقات، ۲ هزار و ۶۰۰ دانشآموز در رده سنی ۱۳ تا ۱۸ سال از بیش از ۳۰ استان کشور با یکدیگر به رقابت پرداختند و ۵۴ دانشآموز اول این رقابتها برای حضور در مرحله دوم برگزیده شدند. برگزیدگان این مرحله، بهار سال آینده در دورههای آمادگی مرحله دوم آزمون شرکت خواهند کرد. این دورهها با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوریهای شناختی برگزار...
به گزارش خبرنگار گروه پژوهش و دانش خبرگزاری علم و فناوری آنا، مراسم اختتامیه جشنواره نخستین جایزه ملی پژوهشهای برتر روابط فرهنگی بینالمللی در حسینیه الزهرا(س) سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزار و نفرات برتر معرفی و تجلیل شدند. ازجمله محورهای این رویداد «دیپلماسی عمومی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران»، «اقتصاد فرهنگ در عرصه بینالملل»، «دیپلماسی تاریخی، دوران گذار تاریخی و نظم نوین منطقهای و جهانی»، «ایرانیتباران و ایرانیان خارج از کشور» و «فناوریهای نوین در روابط فرهنگی بینالمللی» عنوان شده است. رضا ملکی رئیس شورای سیاستگذاری جایزه ملی پژوهش های برتر روابط فرهنگی بین المللی در این مراسم با تشکر از پژوهشگران، محققان و اندیشمندان برای ارسال آثار گفت: این آثار و افراد، هویت بخش به این جایزه بودند....
به گزارش حوزه فرهنگ و هنر خبرگزاری تقریب، اسامی و آثار برگزیدگان اولین دوره جایزه ملی پژوهشهای برتر روابط فرهنگی بینالمللی به شرح زیر است: رشته پژوهشگران شاخص سازمان در سال 1402: نفر برگزیده: دکتر محمدرضا بهمنی، دکتر مهدی مولایی به خاطر کتاب فاخر: چیستی رویکرد تمدنی، از عرصه نظر تا صحنه عمل. رشته کتاب (تألیف): نفر برگزیده: رامین مددلو با کتاب همراهی خون و خدا: شیعیان ترکیه پس از انقلاب اسلامی/ شایسته تقدیر: زهرا محمدی با کتاب زیر لایه های برف: نگاهی به شاخص های فرهنگی روسیه و محمدعلی ربانی با کتاب محیط شناسی راهبردی هند معاصر رشته کتاب (ترجمه): نفر برگزیده: احسان محمدی با کتاب دیپلماسی فوتبال: روابط بین الملل و فوتبال/ شایسته...
به گزارش خبرنگار گروه پژوهش و دانش خبرگزاری علم و فناوری آنا، از جمله محورهای این رویداد «دیپلماسی عمومی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران»، «اقتصاد فرهنگ در عرصه بینالملل»، «دیپلماسی تاریخی، دوران گذار تاریخی و نظم نوین منطقهای و جهانی»، «ایرانیتباران و ایرانیان خارج از کشور» و «فناوریهای نوین در روابط فرهنگی بینالمللی» عنوان شده است. رضا ملکی رئیس شورای سیاستگذاری جایزه ملی پژوهش های برتر روابط فرهنگی بین المللی ضمن تشکر از پژوهشگران، محققان و اندیشمندان برای ارسال آثار گفت: این آثار و افراد، هویت بخش به این جایزه بودند. باید از شورای علمی پژوهش و داوران آن و در راس آن از جناب دکتر حسینی دبیر علمی و همکاران خودم در مرکز مطالعات که برای برگزاری این جایزه...